









Men's Plaque Logo Jacket Navy Size IT 46 / S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361199 |
$217.59
Men's Plaque Logo Jacket Navy Size IT 46 / S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361199 |























