












Men's Plaque Logo Messenger Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Slight discolouration and marks on the front. |
| SKU | 361869 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Plaque Logo Messenger Bag Beige—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Slight discolouration and marks on the front. |
| SKU | 361869 |























