







Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 353192 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt Blue Size XL—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 353192 |























