







Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363548 |
$101.99
Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size S—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 363548 |























