








Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365859 |
$101.99
Men's Plaque Logo T-Shirt Navy Size XL—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365859 |























