







Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58.5cm |
| SKU | 336067 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 50 / L—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58.5cm |
| SKU | 336067 |























