










Men's Plaque Logo Windbreaker Grey Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Marks to the item, please see images. |
| SKU | 352368 |
$251.59
Men's Plaque Logo Windbreaker Grey Size S—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Marks to the item, please see images. |
| SKU | 352368 |























