








Men's Plaque Pocket Logo Swim Shorts Black Size W32 / IT 48
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Wash tags are missing. |
| SKU | 364956 |
$115.59
Men's Plaque Pocket Logo Swim Shorts Black Size W32 / IT 48—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Wash tags are missing. |
| SKU | 364956 |























