







Men's Plaque Pocket Logo Swim Shorts Charcoal Size W32 / IT 48
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 17cm |
| SKU | 364955 |
$115.59
Men's Plaque Pocket Logo Swim Shorts Charcoal Size W32 / IT 48—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 17cm |
| SKU | 364955 |























