







Men's Pocket Logo T-Shirt Burgundy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 357067 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Pocket Logo T-Shirt Burgundy Size M—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 357067 |























