







Men's Pocket Logo T-Shirt Green Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Light mark to the neckline. |
| SKU | 356845 |
$95.20
Men's Pocket Logo T-Shirt Green Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Light mark to the neckline. |
| SKU | 356845 |























