






Men's Pocket Logo T-Shirt Navy Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is missing wash labels. |
| SKU | 350239 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Pocket Logo T-Shirt Navy Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Item is missing wash labels. |
| SKU | 350239 |























