








Men's Polo Long Sleeve T-Shirt Navy Size IT 50 / UK L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 361497 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Polo Long Sleeve T-Shirt Navy Size IT 50 / UK L—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 361497 |























