









Men's Re-Nylon Belt Logo Belt Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17.5cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 365855 |
$176.79
Men's Re-Nylon Belt Logo Belt Bag Black—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 17.5cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 365855 |























