










Men's Re-Nylon Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 363996 |
$217.59
Men's Re-Nylon Plaque Logo Messenger Bag Black—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 363996 |























