










Men's Reversible Linea Rosa Windbreaker Black Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to the khaki green side of the jacket. |
| SKU | 361072 |
$265.19
Men's Reversible Linea Rosa Windbreaker Black Size IT 48 / M—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 44.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to the khaki green side of the jacket. |
| SKU | 361072 |























