








Men's Rigel Boys Age 12 Down Jacket Blue Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Boys Age 12 Tiny repair been made to the front of the coat- as pictured. |
| SKU | 344109 |
$68.00
Men's Rigel Boys Age 12 Down Jacket Blue Size XXS—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Boys Age 12 Tiny repair been made to the front of the coat- as pictured. |
| SKU | 344109 |























