








Men's Riom Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 344113 |
$441.98
Men's Riom Down Jacket Navy Size 3 / L—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 344113 |























