








Men's Rove Hoodie Blue Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | RRP £295 |
| SKU | 364415 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Rove Hoodie Blue Size M—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | RRP £295 |
| SKU | 364415 |























