








Men's Rove Jumper Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 359892 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Men's Rove Jumper Black Size S—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 359892 |























