







Men's Rubber Logo Hoodie Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 350015 |
$129.19
Men's Rubber Logo Hoodie Grey Size M—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 350015 |























