










Men's Science Research Jacket Cream Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 362617 |
$305.98
Men's Science Research Jacket Cream Size XXL—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 362617 |























