







Men's Shelburne Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347112 |
$441.98
Men's Shelburne Down Jacket Black Size M—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347112 |























