









Men's Single Breasted Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Black with charcoal wool accents. |
| SKU | 365865 |
$183.59
Men's Single Breasted Jacket Black Size IT 48 / M—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Black with charcoal wool accents. |
| SKU | 365865 |























