










Men's Sovex Gilet Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357840 |
$312.78
Men's Sovex Gilet Navy Size 3 / L—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357840 |























