







Men's Sport Hybrid Jacket Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354106 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Sport Hybrid Jacket Navy Size L—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354106 |























