








Men's Star Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360450 |
$122.39
Men's Star Long Sleeve Shirt Navy Size L—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Shirt size 42 |
| SKU | 360450 |























