







Men's Star Patch Jumper Grey Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 355461 |
$135.99
Men's Star Patch Jumper Grey Size M—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 355461 |























