






Men's Star Patch T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366828 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Star Patch T-Shirt Black Size M—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366828 |























