










Men's Star Patch T-Shirt White Size XL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small pin hole on back near collar, please see last images. |
| SKU | 362421 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Star Patch T-Shirt White Size XL—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small pin hole on back near collar, please see last images. |
| SKU | 362421 |























