







Men's Star-Print Gingham Long Sleeve Shirt Red Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 361070 |
$129.19
Men's Star-Print Gingham Long Sleeve Shirt Red Size S—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 361070 |























