










Men's Stephan Jacket Khaki Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Faint marks to the item. |
| SKU | 351627 |
$380.78
Men's Stephan Jacket Khaki Size 4 / XL—
$380.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Faint marks to the item. |
| SKU | 351627 |























