







Men's Striped Ff Logo T-Shirt Black Size L
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 333192 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Striped Ff Logo T-Shirt Black Size L—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 333192 |























