







Men's Striped Polo Shirt Blue Size XL
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 363740 |
$40.80
Men's Striped Polo Shirt Blue Size XL—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 363740 |























