





Men's Tab Logo Pocket Joggers Black Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 334998 |
$74.80
Men's Tab Logo Pocket Joggers Black Size S—
$74.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 334998 |























