







Men's Tab Logo Polo Shirt Black Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 342740 |
$101.99
Men's Tab Logo Polo Shirt Black Size L—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 342740 |























