








Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339100 |
$88.40
Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size L—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339100 |























