







Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345594 |
$68.00
Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size M—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 345594 |























