







Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 340685 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Tab Logo Polo Shirt Blue Size S—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 340685 |























