







Men's Tab Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 342633 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Tab Logo Polo Shirt Grey Size M—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 342633 |























