







Men's Tab Logo Polo Shirt Khaki Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 340630 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Tab Logo Polo Shirt Khaki Size L—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50.5cm |
| SKU | 340630 |























