









Men's Tab Logo Shorts Grey Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 21cm |
| Comments | Item is in good condition- with a few marks on the front as pictured. |
| SKU | 345290 |
$68.00
Men's Tab Logo Shorts Grey Size S—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 21cm |
| Comments | Item is in good condition- with a few marks on the front as pictured. |
| SKU | 345290 |























