







Men's Tab Logo Swim Shorts Khaki Size XXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 19cm |
| Comments | Size 56 / UK XXXL |
| SKU | 342020 |
$115.59
Men's Tab Logo Swim Shorts Khaki Size XXXL—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 19cm |
| Comments | Size 56 / UK XXXL |
| SKU | 342020 |























