






Men's Tailored Trousers Navy Size IT 50 / UK 34
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 74cm |
| SKU | 353375 |
$54.40
Men's Tailored Trousers Navy Size IT 50 / UK 34—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 74cm |
| SKU | 353375 |























