









Men's Tapajos Gilet Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 367103 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Tapajos Gilet Navy Size 2 / M—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 367103 |























