







Men's Tape Logo Detachable Sleeve Hoodie Black Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| SKU | 336953 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Tape Logo Detachable Sleeve Hoodie Black Size S—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| SKU | 336953 |























