







Men's Tape Logo Hoodie Grey Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 346925 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Tape Logo Hoodie Grey Size L—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 346925 |























