










Men's Tape Logo Joggers White Size M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 362966 |
$126.13
Original: $360.38
-65%Men's Tape Logo Joggers White Size M—
$360.38
$126.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 362966 |























