







Men's Tape Logo Jumper Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362413 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Tape Logo Jumper Black Size M—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362413 |























