







Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 362389 |
$149.59
Men's Tape Logo Polo Shirt White Size M—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 362389 |























